VREDESTEIN SNOWTRAC 5 205/55R16 91T

Nowy produkt

Marka - VREDESTEIN
Model - SNOWTRAC 5
Rozmiar 205/55 R16
Indeks nośności 91
Indeks prędkości T
Rok produkcji 2015

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

205,00 zł brutto

-95,00 zł

300,00 zł brutto

Opis

Klasa Premium
INDEKS NOŚNOŚCI 91
Indeks prędkości T do 190 km/h
Sezon Zimowe
Gwarancja 30 dni - montażowa

Więcej informacji

SNOWTRAC 5

 

Opony zimowe SNOWTRAC 5 o rozmiarze 205/55 R16 skutecznie przeciwstawia się nawet najbardziej skrajnym i nieprzewidywalnym warunkom pogodowym, obejmującym, mokre zimne lub śliskie jezdnie. Punktem wyjściowym w jej opracowaniu była chęć zapewniania optymalnego bezpieczeństwa, ponadprzeciętnych właściwości jezdnych i trwałości. Dzięki wyjątkowej technologii wykonania lamelek, która polega na zastosowaniu większej liczby lamelek o różnych kształtach, orientacjach i głębokości profilu, opona zapewnia znakomitą przyczepność na mokrych nawierzchniach, śniegu i lodzie. Wzmocniona środkowa część bieżnika gwarantuje zwiększoną stabilność jazdy zapewniając ulepszone prowadzenie na suchej i mokrej nawierzchni. Konstrukcja opony wykorzystuje technologię stealth design: wzdłużne i poprzeczne rowki w bieżniku składają się na wiele powierzchni o różnych formatach, które pochłaniają hałas, sprawiają, że samochody stają się cichsze wewnątrz i na zewnątrz.

 

Główne Cechy

 

Zwiększona ilość zróżnicowanych lamelek o różnym kształcie i głębokości rowków bieżnik, znacznie zwiększa przyczepność na mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni.

Innowacyjna mieszanka krzemionkowa, gwarantuje optymalną przyczepność na śniegu i lodzie oraz zmniejsza opory toczenia.

Wzmocniona strefa w środku bieżnika, zapewnia lepsze właściwości jezdne na suchej i mokrej nawierzchni.

Cichy bieżnik STEALTH DESIGN, dzięki któremu opona generuje niski poziom hałasu wewnętrznego. Dźwięk jest absorbowany przez wiele powierzchni w rowkach wzdłużnych i bocznych.

Opona sferyczna ze stopniowanymi rowkami wzdłużnymi, minimalizuje ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego, przez co zapewnia bardzo dobre właściwości jezdne na mokrej nawierzchni drogi.

vredestein logo 3.jpg

 

VREDESTEIN - Holenderska marka opon klasy premium, utworzona w 1908r. Marka ta yrobiła sobie międzynarodową renomę na przestrzeni dekad. Firma ma duże doświadczenie w produkcji opon samochodowych, rolniczych oraz przemysłowych. Obecnie VREDESTEIN to europejski lider produkcji opon. Uzyskanie takiej pozycji było możliwe dzięki stałym innowacjom, inwestycjom w technologie oraz przemyślanej strategii marketingowej.

Opinie

Napisz opinię

VREDESTEIN SNOWTRAC 5 205/55R16 91T

VREDESTEIN SNOWTRAC 5 205/55R16 91T

Marka - VREDESTEIN
Model - SNOWTRAC 5
Rozmiar 205/55 R16
Indeks nośności 91
Indeks prędkości T
Rok produkcji 2015

Produkty powiązane