VREDESTEIN SPORTRAC 5 205/60R16 92H

Nowy produkt

Marka - VREDESTEIN
Model - SPORTRAC 5
Rozmiar 205/60/16
Indeks nośności 92
Indeks prędkości H
Rok produkcji 2019

Więcej szczegółów

277,00 zł brutto

-23,00 zł

300,00 zł brutto

Opis

Klasa Premium
INDEKS NOŚNOŚCI 92
Indeks prędkości H do 210 km/h
Sezon Letnie
Gwarancja 36 miesięcy

Więcej informacji

Opony letnie Vredestein Sportrac 5 205/60 R16 92H

Opracowana we współpracy z firmą GIUGIARO opona SPORTRAC 5 zapewnia wyjątkowo niski poziom hałasu i oferuje wysoki komfort jazdy. Opona zapewnia bardzo dużą stabilność i charakteryzuje się sportowymi osiągami, gwarantując doskonałą przyczepność zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Równomierny rozkład ciśnienia wewnątrz opony, w połączeniu z asymetryczną rzeźbą bieżnika, zapewnia optymalną przyczepność i krótką drogę hamowania. Wąskie lamelki w środkowej  części bieżnika zmniejszają współczynnik oporów toczenia opony. Bieżnik zużywa się równomierne na całej szerokości opony. Bardzo niski poziom hałasu osiągnięty dzięki zastosowaniu odpowiedniej rzeźby bieżnika i wzdłużnym rowkom sprawia, że opona SPORTRAC 5 jest optymalnym produktem w swoim segmencie.

 

Główne Cechy

Bieżnik i ściana boczna zaprojektowana przez GIUGIARO

Technologia Handling Tuned Sidewall, czyli sportowa budowa oraz doskonały czas reakcji podczas skręcania i bardzo dobra przyczepność.

Zoptymalizowana rzeźba bieżnik, zapewnia niski poziom hałasu zewnętrznego i wewnętrznego.

Równomierny rozkład ciśnienia wewnątrz opony i stabilna struktura, skraca drogę hamowania i zapewnia doskonałą przyczepność na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Cztery wzdłużne rowki i asymetrycznie ułożone nacięcie na bocznej części opony, gwarantuje efektywną odporność na aquaplaning i niski poziom hałasu wewnętrznego.

Rowki w rzeźbie bieżnika, odpowiadają za niskie opory toczenia.

vredestein logo 3.jpg

VREDESTEIN - Holenderska marka opon klasy premium, utworzona w 1908r. Marka ta zrobiła sobie międzynarodową renomę na przestrzeni dekad. Firma ma duże doświadczenie w produkcji opon samochodowych, rolniczych oraz przemysłowych. Obecnie VREDESTEIN to europejski lider produkcji opon. Uzyskanie takiej pozycji było możliwe dzięki stałym innowacjom, inwestycjom w technologie oraz przemyślanej strategii marketingowej.

Opinie

Napisz opinię

VREDESTEIN SPORTRAC 5 205/60R16 92H

VREDESTEIN SPORTRAC 5 205/60R16 92H

Marka - VREDESTEIN
Model - SPORTRAC 5
Rozmiar 205/60/16
Indeks nośności 92
Indeks prędkości H
Rok produkcji 2019

Produkty powiązane